Sanal ofis Sanal Ofis
Rated 4.9/5 based on 419 ziyaretçiden değerlendirme alındı
TL200 Stokta Var
Hizmet Bilgisi: Sanal ofis hizmeti içerisinde yasal adres temini, sekreterlik ve posta yönetimi hizmetlerinide barındıran bir pakettir. Müşterilerimiz Ne Söyledi:
Memnun Müşteri - by , Haziran 13, 2018
5/ 5stars
Uygun sanal ofis fiyatları ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Hakkımızda Ankara

Kolay Ofis Hizmetleri olarak tüm iş merkezlerimizle, müşterilerine vermeyi hedeflediği hizmetler için çizdiği yoldan ayrılmayarak kendisini geliştirmiş ve bugün de Türkiye’nin sayılı ofis hizmetleri sağlayıcısı firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Çalışma Prensiplerimiz :

Kolay ofis hizmetleri çalışanları, işi kendi işi gibi görür müşterisi adına üstlenir ve tamamlar. Kolay ofis hizmetleri  üstlendiği görevle ilgili olarak; işin tüm safhalarında müşterisini yazılı ve sözlü olarak bilgilendirme sorumluluğunu taşır.  Kolay ofis hizmetleri  vereceği hizmette müşterisi adına düşünür ve müşterisinin gerçek ihtiyacını tespit edebilmek gayesi ile gerekli soruları, önerileri yöneltir ve yönlendirir.

Değerlerimiz:

Kolay ofis hizmetleri; kurumsal stratejisinde en etkin yolun yol göstermek olduğuna ve bunun temelinin doğru bilgi ve doğru kararlar vermekten geçtiğine inanır. Kolay ofis hizmetleri; uzman danışman kadrosuna, kalitesine, teknolojisine  ve onların müşterilerine verdiği kaliteli hizmete güvenir. Kolay ofis hizmetleri; geçmiş tecrübesiyle alanında sayılı bir firma olmasının temelinde kaliteli bir müşteri stratejisi olduğunu bilir.

Misyonumuz :

Gerçekçi bir rekabet gücünü amaç edinerek iş dünyasında yerini almak isteyen şirketlere destek olur müşterilerini şirket içi işlerden kurtararak işlerine odaklanmalarına olanak sağlar ve hizmetleri arasında olmayan ihtiyaçlarında dahi, anlaşmalı partnerleriyle  şirketin ihtiyaçlarının doğru şekilde karşılanması için çalışır.

Vizyonumuz :

Ofis hizmetleri desteği konusunda kalite, teknolojimizi  tecrübemiz ile birleştirerek Ankara`da müşterilerinin en verimli şekilde işlerine odaklanmalarını sağlayan lider bir kuruluş olmaktır.