Sanal Ofis

Uzaktan sağlanan ofis hizmetleri dışında toplantı salonları ile saatlik ve günlük kiralama yapılabilmektedir. İhtiyacınıza göre günlük oda kullanımı ve aylık taksitlerle ödeyebileceğiniz hazır ofislerin kullanma imkanı da vardır.

Sanal ofis

hizmeti içinde telefon numarası temini ve çağrı karşılama hizmeti de vardır. çağrılarınız uzman sekreterler tarafından karşılanır ve isteğinize göre size yönlendirilir. Atıştırmalıklar çay kahve servisi de hazır ofislerimizde sunulmaktadır. sanal ofis fiyatları 200 TL dir. Bunun dışında yanlızca sekreterlik fiyatı yada yanlızca yasal adres fiyatı isteyebilirsiniz. Ofisimizde mutlaka ihtiyacınıza uyacak bir paket bulacaksınız

 

Sanal Ofis fiyatları

Sanal ofis hizmetlerinde deneyimli kadrosu ve kiraladğı iş merkezleriyle kolay ofis herzaman hizmetinizdedir. Müşterilerine sanal ofis dışında hazır ofis kiralama, sekreterlik hizmetleri ve yasal adres temini alanlarında da hizmet sağlamaktadır.

Sanal ofis Sanal Ofis
Rated 4.9/5 based on 419 ziyaretçiden değerlendirme alındı
TL200 Stokta Var
Hizmet Bilgisi: Sanal ofis hizmeti içerisinde yasal adres temini, sekreterlik ve posta yönetimi hizmetlerinide barındıran bir pakettir. Müşterilerimiz Ne Söyledi:
Memnun Müşteri - by , Haziran 13, 2018
5/ 5stars
Uygun sanal ofis fiyatları ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Ankara 
Konuyla ilgili diğer başlıklar